
| РОЗМІР | 25 G (0,5 мм) |
| ДОВЖИНА ГОЛКИ | 19мм |
| ДОВЖИНА ПРОБІРОК | 305мм |
| З АДАПТЕРОМ ЛЮЄРА | ні |
| КОЛІР | синий |
| КІЛЬКІСТЬ В УП/КОРОБЦІ, ШТ | 50/200 |
Система для забору крові BD Vacutainer® Push Button
Blood Collection Set
Система для забору крові BD Vacutainer® Push Button
Blood Collection Set з активацією у вені забезпечує захист
від уколів голкою за долю секунди.
• Ознака успішної венепункції:
Після успішного проникнення у вену кров негайно
надходить у оглядову камеру.
• Універсальний:
Для взяття зразків крові та для короткочасних інфузій
до 2 годин.
• Можлива активація однією рукою:
Активація запобіжного механізму однією рукою
дозволяє зосередити більше уваги на пацієнті та місці
венепункції.
• Захист від уколів голкою:
При натисканні кнопки голка витягується прямо з вени
і назавжди зникає в корпусі набору для забору крові.
Це забезпечує надзвичайно високий рівень захисту
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Якість продукції | Значний асортимент | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші товари зарекомендували себе у практичності, тому ви можете бути впевнені в їх якості. | Понад 900 найменувань товарів. Наш значний асортимент дозволить вам знайти все потрібне в одному місці. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Маємо репутацію відповідального продавця Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Персонально підходимо до виконання замовлення Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BD |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 305 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Діаметр | 0.5 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тип зонда/катетера | Внутрішньовенні катетери |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Упаковка 50шт, коробка 200шт
- Немає в наявності
- Код: 367323
367323 Набір для взяття крові BD Vacutainer® Пуш Баттон, 0,5 х 19мм x 305мм, 25G x 3/4" х 12" (50шт)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (67) 332-39-39Юля (Вайбер)
- +380 (95) 206-15-09Юля


