

| РОЗМІР | 21 G (0,8 мм) |
| ДОВЖИНА ГОЛКИ | 19мм |
| ДОВЖИНА ПРОБІРОК | 178мм |
| З АДАПТЕРОМ ЛЮЄРА | так |
| КОЛІР | зелений |
| КІЛЬКІСТЬ В УП/КОРОБЦІ, ШТ | 50/200 |
g>Системи для безпечного забору крові
Система для забору крові BD Vacutainer® UltraTouch™ Push Button Blood Collection Sets із попередньо прикріпленим тримачем
У цьому безпечному наборі для забору крові тримач уже прикріплений, тому немає необхідності вручну збирати голку та тримач. Цей готовий до використання набір для забору крові окремо упакований у стерильний блістер.
Ця стерильна закрита система ідеально підходить для забору зразків крові у флакони BD BACTEC™ Blood Culture Bottle із стендовим тестуванням, що вказує на покращену швидкість заповнення.
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Якість продукції | Значний асортимент | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші товари зарекомендували себе у практичності, тому ви можете бути впевнені в їх якості. | Понад 900 найменувань товарів. Наш значний асортимент дозволить вам знайти все потрібне в одному місці. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Маємо репутацію відповідального продавця Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Персонально підходимо до виконання замовлення Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BD |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 178 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тип зонда/катетера | Внутрішньовенні катетери |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Упаковка 50шт, коробка 200шт
- Немає в наявності
- Код: 367393
367393 Набір для взяття крові BD Vacutainer® UltraTouch™ Пуш Баттон з заточкою PentaPoint™, 0,8 х 19мм x 178мм, 21G x 3/4 (50шт)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (67) 332-39-39Юля (Вайбер)
- +380 (95) 206-15-09Юля


